Menü

HAKKIMIZDA

 • 2020
  2015 yılında çıktığımız bu serüvende her geçen gün katlanarak artan büyüme gayretimiz ile mütevazı üretim parkurumuzun üretim hacmimiz ve makinalarımız için artık yetmediğini farkettik. Üretim alanımızın genişlemesi için şuan faaliyet gösterdiğimiz Balıkesir-Bursa Yolu Üzerinde bulunan 300 metrekarelik yeni üretim tesisimize taşındık.
 • 2018
  Yaptığımız işe olan inancımız ve hep daha iyi olma arzumuz yatırım planlarımız dâhilinde, parkurumuza tam otomatik Kağıt Çanta makinesi almaya yöneltti. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda baskılı, baskısız, büküm saplı, normal saplı olarak istenilen ebatlarda özel çantaların üretimlerine başladık.
 • 2016
  Üretim parkurumuza yeni makinalarımızı dâhil ederek ürün yelpazemize ambalaj, baskılı kutu, kese kağıdı ve poşet üretimini gerçekleştirdik.
 • 2015
  Fourmat Matbaa firmamızın geçmişten gelen tecrübeleri ile sağlam temeller üzerinde üretim serüvenimize heyecan ile başladık.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize daima kaliteli baskı öncesi ve baskı sonrası hizmet sunarak, sunduğumuz hizmetlerin kalitesini bozmadan sürdürmek, ihtiyaç ve beklentilerini sürekli olarak takip etmek, hedef pazarlardaki yeni fırsatları değerlendirerek müşteri ve hizmet portföyünü geliştirmek, üretim sürecinde ileri teknolojiyi kullanarak mükemmeli yakalamayı amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi modern makine ve ekipman ile imalat tekniklerimizi ve kapasitemizi gün geçtikçe geliştirerek, faaliyet alanımız olan Matbaa, Ambalaj, Promosyon imalatı üretimi, satış ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin en değerli markalarından biri olmaktır.